Pavel Rosecký - autoservis - autodoprava

ul. Jámská 30, 591 01 Žďár nad Sázavou, tel.: 602 887 666, e-mail: rosecky@jihlavsko.com


Česká firma Pavel Rosecký – autoservis a autodoprava se již od roku 2000 specializuje na několik souvisejících služeb pro osobní i nákladní vozidla – opravy vozidel všech typů, diagnostika, odtahová služba, klimatizace osobních a nákladních vozidel a nákladní autodoprava. Sídlem firmy je Žďár nad Sázavou, své služby však realizuje po celé republice.

 

Za NAPLNĚNÍ KLIMATIZACE u nás zaplatíte 200 Kč + použitý materiál
dle typu a potřeby. To vše na počkání a bez objednání!!!

 

 

Nákladní a osobní autodoprava, autoservis - Ždář nad Sázavou

Máme dlouholeté zkušenosti s opravami nejen osobních a nákladních vozidel, ale také jiné dopravní techniky (bagry, traktory apod.). Zaměstnáváme zkušené a spolehlivé mechaniky, při opravách používáme kvalitní materiály a osvědčené postupy. Opravy provádíme v moderně vybavené dílně. Náš vozový park pro nákladní autodopravu čítá v současné době 11 vozů značky TATRA.

 

Naše služby v autodopravě:

  • Autoservis. Opravy osobních i nákladních automobilů a dopravní techniky. Veškeré mechanické opravy, opravy motorů, převodovek, brzd, spojek i celých náprav; prodej a montáž náhradních dílů pro různé značky, opravy po havárii, kompletní servis klimatizací aj.  
  • Odtahová služba. Naše spolehlivá odtahová služba funguje nonstop 24 hodin denně. Zavolejte a my pro Vás přijedeme kamkoliv. Sídlíme ve Žďáru nad Sázavou.
  • Nákladní autodoprava. Levná a spolehlivá nákladní autodoprava různých materiálů po celé republice. Zajistíme nejen převoz ale také nakládku a vykládku. Nejniží ceny 28 Kč/km.

 

Kontaktujte nás

Máte-li jakékoliv dotazy, prosím, kontaktujte nás. Rádi a ochotně Vám odpovíme, poradíme a v případě, že přivezete své auto k opravě, postaráme se o něj jako o své vlastní. Samozřejmostí je nacenění opravy předem a zdarma. Těšíme se na oboustranně výhodnou spolupráci!
 


Provozováno CMS / E-shop (c)2020 Czechproduct.cz s.r.o. | WebCare | Mapa webu | Cookies